Komerční sdělení

Sportovní zájezd – bez debat nejlepší dárek pro milovníka sportu

Čím zaručeně potěšíte sportovního nadšence? My to víme a není to vybavení na sport, a dokonce ani podepsaný dres jeho oblíbeného fotbalisty. Mnohem lepší je sportovní zájezd, v rámci kterého se může zúčastnit některé z významných událostí. Třeba klíčového zápasu závěrečného kola Ligy mistrů.

Osobní účasti se sledování sportu v televizi nemůže rovnat

Sledovat sportovní utkání v televizi je jistě skvělý relax, ale oproti fandění na živo je velmi slabým odvarem. Atmosféra světoznámých stadionů je tak hustá, že by se dala krájet, a to bez ohledu na to, pro jaké sportovní se rozhodnete. Na živo stojí za to fotbal, hokej, tenis i jiné sporty.

Kde se sportovní zájezdy zařizují?

Rozhodnete-li se svému protějšku či někomu z okruhu nejlepších přátel darovat sportovní zážitek, rozhodně nešlápnete vedle. Ale jak na to? Zřejmě tušíte, že v katalozích běžných cestovních kanceláří zájezdy za sportem nenajdete… Stačí se však obrátit na specializované zprostředkovatele a vybrat si z bohaté nabídky.

Z pestré palety sportovních zájezdů si můžete vybrat například u CK ČEZPROKA, která je na trhu přes čtvrt století a nabízí mnohem více než jen populární tenisové, hokejové a fotbalové zájezdy. Na své si přijdou také fanoušci basketbalu, rugby, formulí a mnoha dalších sportů.

Od samostatných vstupenek až po zájezdy na míru

Cestovka zajišťuje kompletní zájezdy, které zahrnují dopravu, ubytování, vstup na sportovní akci a služby delegáta. Zároveň však uspokojí i zkušenější cestovatele – ti si obvykle rádi zařizují většinu věcí sami a shání pouze vstupenky. Nechybí ani zájezdové balíčky se zajímavými slevami a zájezdy „na míru“ – ty mohou zahrnovat nejen účast na sportovním kláním ale také další zážitky (např. prohlídku města apod.).

Co dodat závěrem? Snad jen to, že až někomu předáte dárkový poukaz na sportovní zájezd, bude skákat dva metry vysoko!

Napsat komentář