Komerční sdělení

Proč cvičit s činkami? Důvodů je víc než dost

Dali jste si předsevzetí, že začnete pracovat na své postavě, zbavíte se nadbytečných kilogramů a dostanete se do skvělé formy? Pokud jste od ledna nehnuli ani prstem a propadáte panice, protože právě takto vaše „cvičení“ dopadá již několik let za sebou, dejte se do pohody. Možná jste jen doposud nenašli tu správnou motivaci. Ujasněte si, proč chcete posilovat a pořiďte si k tomu základní vybavení, se kterým vám budování svalové hmoty půjde pěkně od ruky.

K posilování s činkami byste se rozhodně neměli přemáhat. Cvičit jen proto, že chcete vypadat dobře před ostatními není dobrý nápad – počáteční nadšení téměř jistě dříve či později (pravděpodobně však velmi brzy) vyprchá a na zvedání železa zanevřete.

Tak jaké jsou ty správné důvody, kvůli kterým byste posilovat měli?

Tím prvním je posílení sebevědomí. Jakmile zesílíte a „vylepšíte“ svou postavu o pár kilo svalů, budete se cítit mnohem lépe. Posilováním s činkami podpoříte tvorbu testosteronu, který má na tvorbu svalové hmoty zásadní vliv.

Sebevědomí jde ruku v ruce se sebeúctou. Pravidelným tréninkem dokážete, že jste schopni zdolávat dlouhodobé cíle, což se zákonitě projeví i v jiných oblastech. Kromě toho, že se vám výrazně zlepší fyzička, podpoříte svou psychiku.

Nespornou výhodou muskulatury je také fakt, že budí respekt. Silné paže vám mohou posloužit jako preventivní prostředek před případnými konflikty – agresor si předem dobře rozmyslí, jestli si svou špatnou náladu vybije právě na vás. A pokud přeci jen ano, svaly vám poskytnou nezanedbatelnou výhodu.

Když činky, tak personalizované

Proč cvičit s obyčejným železem, když si můžete pořídit personalizované činky? Jinými slovy jde o činky s vlastním textem. Můžete si na ně nechat vygravírovat motivační heslo, svou přezdívku, nebo cokoliv jiného. A to si pište, že je budete brát do rukou s mnohem větší vervou než obyčejné kotouče! Objednat si je můžete v e-shopu mojecinka.cz.

I takhle mohou vypadat kotouče na vašich činkách. Foto: mojecinka.cz

Napsat komentář

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat