Nezařazené

Opravdový tenis začíná až s pořádnými míčky. Se kterými si hru zaručeně užijete?

Možná z vás nikdy nebude druhý Federer a na kurty se dostanete jen sporadicky – to vám však v žádném případě nebrání, abyste si hru vychutnali plnými doušky. Předpokladem dokonalého zážitku ale nejsou jen perfektně padnoucí outfit, špičková raketa a upravený povrch. Spousta hráčů podceňuje význam kvality tenisových míčků. Přitom jsou stejně důležité jako ostatní aspekty. Jak je správně vybrat, na co si dát pozor a proč dát šanci české značce Štěpánek?

Pro laika jsou všechny tenisové míče stejné. Jako jediný rozdíl vnímá barvu a netuší, že se vyrábí jako tlakované a netlakované neboli beztlaké. V profi sportu nachází využití tlakované míče, se kterými je hra mnohem dynamičtější. Klíčovou roli samozřejmě hraje výběr konkrétního výrobku. Samotný fakt, že jste si pořídili tlakovaný tenisový míček, nemusí nic moc znamenat. Původní vlastnosti tenisáku mohou jít vniveč kvůli velkým výkyvům počasí, a navíc se vytráví i během hraní. Podepsat se na něm může i nesprávné skladování.

Poctivé prémiové tlakované tenisáky Štěpánek garantují špičkovou hru

V průběhu profesionálního zápasu se tenisových míčků vystřídá spousta. Podle pravidel obvykle po devíti odehraných hrách, případně když praskne. Rekreační hráči vydrží hrát s jedním míčkem mnohem déle, třeba i celý zápas. A právě proto hraje kvalita tenisáku důležitou roli i v momentě, kdy nejste v centru dění legendárního travnatého tenisového dvorce Centre Court, ale jen na kurtu za domem.

Česká značka Štěpánek je synonymem pro velmi odolné tlakované tenisové míče, na jejichž kvalitě si výrobce zakládá i tím, že nepřekračuje pevně danou dobu skladování. Na skladě neleží déle jak devět měsíců od vakuování. A samozřejmě důsledně dohlíží na celý proces zpracování.

V nabídce tenisových míčků Štěpánek najdete materiály jako anglická (Stepanek Number 1) a thajská vlna (Stepanek Classic). Rozhodně nepřehlédněte stylové retro tenisové míčky v klasickém bílém provedení. Zakoupíte je na www.stepaneksport.cz.

Napsat komentář