Komerční sdělení

Kilpi: Outdoorové oblečení, které vás v terénu podrží

Blíží se zima a spousta sportovců pozvolna mění pravidelný pohyb v přírodě za prostředí krytého sportoviště. Je to škoda, protože trénink na čerstvém vzduchu stojí za to, i když teploty padají směrem k nule. A pokud si oblečete správné outdoorové oblečení z kvalitních materiálů, užijete si to venku i za chladnějšího počasí. Proč byste měli vsadit na českou značku Kilpi?

Když teploty klesají níž a níž, běžné oblečení začne být nevyhovující. Jednak proto, že nevytváří dostatečnou termoizolaci a za druhé z důvodu špatného odvodu potu. O něčem jiném je outfit, který byl vyvinut s ohledem na drsné podmínky. Pod značkou Kilpi najdete široké spektrum oblečení a doplňků, které se díky kombinaci špičkového designu, nadstandardní kvality a vynikajících vlastností dostaly do hledáčku mnoha sportovních nadšenců u nás i v zahraničí – například v Anglii, Francii, ale také v Austrálii či v Rusku. Velmi oblíbené jsou především pánské bundy, vesty a kabáty.

Uspět v oboru výroby outdoorového oblečení není snadné. Prosadit se mezi zavedenými značkami dokáží jen ti nejlepší, což se Kilpi bezesporu daří. Jednoduše i proto, že je radost ji nosit.

Kilpi mezi ostatními značkami outdoorového oblečení vybočuje i tím, že disponuje vlastním týmem závodních sportovců. V rámci Kilpi Racing Teamu působí vyznavači extrémních sportů a produkty důkladně testují ještě před tím, než se dostanou do výroby. Proto jsou produkty maximálně odladěné a nabízí množství praktických vychytávek, které nejsou samozřejmostí. Návrháři zároveň kladou patřičný důraz na bezpečnost.

Za zmínku stojí například několikanásobná vítězka Pražského maratonu Petra Pastorová, čtyřnásobná mistryně v ČR v běhu ba lyžích Martina Chrástková či horolezec Leoš Kratochvíl. Úspěšných sportovců reprezentujících značku Kilpi je však mnohem více.

A protože předpokládáme, že ani vy si během zimy nenecháte ujít žádnou příležitost k lyžování, přichystali jsme si pro vás tip: nezapomeňte se podívat na nové lyžařské bundy z aktuální kolekce. Kromě toho, že vás v drsných podmínkách ochrání před nepřízní počasí, se v nich budete cítit skvěle i díky dokonalému vzhledu.

Napsat komentář