Komerční sdělení

Kdo neviděl NHL naživo, jakoby ani nebyl: Udělejte si radost hokejovým zážitkem!

Blíží se vánoce, čas splněných přání. A jaké je to vaše? Pokud toužíte po hvězdách, přestaňte hledět vzhůru. Ty hokejové totiž najdete v zámoři. NHL je jich plná k prasknutí a kdo je ještě neviděl v akci, v podstatě ani neviděl opravdový hokej. Ale jak se na zápasy kanadskoamerické soutěže dostat?

Česká hokejová extraliga je fajn. Na zápasech nechybí atmosféra a hokej je koukatelný. Jenomže NHL, to je úplně jiný šálek kávy. Zdejší atmosféra je tak hustá, že by se dala porcovat mačetou. Hra je dynamická, tvrdá a plná nezapomenutelných momentů. A v Calgary hraje Jágr, což je sám o sobě důvod, proč se za velkou louži vydat.

Namlsali jsme vás? Tak teď to podstatné. Ať už vás lákají tučňáci z Pittsburghu nebo jiný tým, patrně nejjednodušší způsob, jak lístky získat, je prostřednictvím specializované cestovky HokejTour.cz.

HokejTour.cz zajišťuje jak kompletní služby, tak i samostatné lístky. Je tedy jen na vás, zda se zaměříte na zájezdy na Pittsburgh Penguins (nebo jiný tým), které zahrnují také letenky, ubytování a služby delegáty, nebo si zakoupíte pouze samostatnou vstupenku a vše ostatní si zajistíte sami.

Cestovka HokejTour.cz je na trhu téměř deset let a na exkluzivní zápasy se díky ní podívalo již přes 35 tisíc fanoušků. Odborníci přistupují ke každé objednávce individuálně, neúčtují si žádné skryté poplatky a jsou k zákazníkům nonstop k dispozici.

S HokejTour.cz se dostanete na zápasy západní a východní konference, a nejen to. V nabídce najdete také zápasy prestižní KHL a Českého národního týmu.

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo po takovém zážitku touží stejně jako vy, udělejte dotyčné osobě radost – třeba lísky na Toronto. Dárková poukázka o libovolné hodnotě zaručeně potěší každého sportovního fanouška!

Foto:nhl.com

Napsat komentář