Komerční sdělení

Jak zvýšit pravděpodobnost výhry při sázení?

Sledování zápasu, na který máte vsazeno, je doslova adrenalinový zážitek. Neustále hlídáte skóre, popoháníte hráče silou vůle a doufáte, že se štěstěna přikloní na vaši stranu. Velkou roli hraje náhoda a bohužel nelze stoprocentně říct, že outsider podlehne favoritovi. Profi sázkaři však vědí, že v případě rozumného sázení je šance na to, být dlouhodobě v plusu, mnohem vyšší. Jak na to? Dodržujte následující pravidla – v následujících řádcích vám poradíme jak sázet.

Nepřekračujte limity

Než začnete sázet, podrobte svou finanční situaci důkladné analýze. Vyčleňte si na hraní pouze takovou částku, o kterou můžete přijít a váš rozpočet to nijak nerozhodí. Na jeden tiket by nemělo připadnout více než 2 % vašeho bankrollu. Díky tomu vás nepoloží ani delší řada proher.

Sázejte méně zápasů na jeden tiket

Přestože se kurzy násobí a výsledná výhra na tiketu s dvacítkou zápasů může vypadat lákavě, mnohem jistější je sázka na cca 2 – 5 zápasů. Jinými slovy – vyšší částka na méně zápasů je vždy lepší než nižší částka na větší počet zápasů.

Sázejte na sport, který znáte

Někteří sázkaři se orientují pouze na základě kurzů, aniž by se v dané lize vyznali. Jděte na to jinak a sázejte pouze na zápasy, o kterých máte přehled. Sledování aktualit a statistik bývá při predikci výsledků naprosto klíčové. Můžete též vyzkoušet live sázky – v jejich případě uplatníte detailní znalosti o sportovcích. Například v tenise může jednomu z hráčů vyhovovat déšť.

Vybírejte podle zápasů, ne kurzů

Velkou chybou je vybírat zápasy podle kurzů. Udělejte to jinak a vsaďte na zápasy týmů bez ohledu na kurzy – tedy podle toho, jak vám to umožňují vaše znalosti.

Na co si dát pozor?

Při sázení byste si měli dát pozor na určité nástrahy. Průběh některých zápasů se sice jeví jednoznačně, ale nakonec vás může nemile překvapit. O co jde konkrétně? Třeba když favorizovanému týmu nejde o výhru či hraje venku. Slabší tým může vyhrát důležité utkání i nad „tabulkově“ silnějším soupeřem v rámci pohárového utkání.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Foto: sport.aktualne.cz

Napsat komentář