Komerční sdělení

Hokejové dresy na zakázku: Top kvalitu si zaslouží i amatéři

Když se řekne „hokejová výstroj“, většina lidí si okamžitě vybaví brusle, hokejku, přilbu a… dres. A právě díky poslednímu zmíněnému prvku není na ledě chaos. Jen si představte, jak by vypadaly extraligové zápasy, kdyby každý z hráčů nosil vlastní dres, případně všichni měli stejný outfit. Rozlišit týmy je naprosto zásadní, samozřejmě nejen v hokeji. Toho jsou si vědomi i amatéři, kteří se hokeji věnují ve svém volném času. Na co však zapomínají, jsou kvalitativní rozdíly. Možná je to i váš případ a řadu let hrajete v erárním svršku. Napadlo vás někdy, že byste sebe i své spoluhráče oblékli do profi dresů?

V hlavní roli komfort

Fakt, že nehrajete extraligu, ještě neznamená, že byste měli slevit z nároků na kvalitu. Špičkové hokejové dresy umožňují hráčům podat maximální výkon – zajišťují jim potřebný komfort tím, že je neomezují v pohybu a zároveň disponují potřebnými vlastnostmi. Materiály jsou stavěny na vysoké zatížení a po dlouhou dobu si zachovávají původní úplet. Navíc zajišťují optimální cirkulaci vzduchu.

Shrnuto jednou větou: Rozdíl mezi rádobydresem a profesionálním dresem ihned poznáte.

Vzhled jde ruku v ruce s motivací

Když si hráči oblečou dresy na hokej, které jsou z hlediska designu na stejné úrovni jako outfity hráčů z vyšší ligy, jejich týmový duch dostane úplně nový rozměr. Je to srovnatelné s běžným oblečením. Většina lidí se cítí mnohem lépe v dobře padnoucím a stylovém oblečení. A není tajemstvím, že na ledě nehraje roli pouze talent a technika hráčů, ale především správný „mind set“. Prostřednictvím krásných dresů lze pozvednout morálku a dosáhnout nevídaných výsledků.

Kde vám vyrobí dres na zakázku od jednoho kusu?

Atraktivní hokejové dresy z prvotřídních materiálů můžete poptat u známého českého výrobce DDsport, který obléká i profesionály (např. VHK Robe Vsetín). Zda dodáte vlastní design, nebo si ho necháte navrhnout grafickým studiem, je na vás.

DDsport pro vás vyrobí dres již od jednoho kusu. A protože zakázky archivuje, můžete si kdykoliv doobjednat další. Další informace a ukázky realizovaných sportovních dresů najdete na ddsport.cz.

Napsat komentář

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat