Nezařazené

Činky s vlastním textem vyřeší váš problém s nedostatkem motivace

Trendy se mění ve všech oborech a fitness není výjimkou. Činky s vlastním textem jsou obrovským hitem a měl by si je pořídit každý, kdo to s posilováním myslí jen trochu vážně. V čem se tzv. personalizované činky liší od běžného posilovacího železa a kde si je můžete objednat? Odpovědi známe a rádi se o ně s vámi podělíme.

Kde se vzaly, tu se zvaly… činky s vlastním textem!

Horká novinka je jako stvořená pro všechny milovníky posilování. Hodí se zkušeným borcům i začátečníkům, kteří s budováním svalové hmoty teprve začínají.

S personalizovanými činkami se cvičí jedna radost. Nenechte se oklamat názvem – nedisponují senzory pro sledování tělesných funkcí ani jinými hi-tech vychytávkami. Jedná se o poctivé železo, které si však můžete opatřit vlastním nápisem. Co byste řekli kotouče s vašim jménem nebo životním krédem?

Nápis SVALY pro ještě větší objem? Činka s vlastním textem je prostě pecka!

Kotouče na činky vám posilování neusnadní po fyzické stránce, ale dodají vám motivaci k lepšímu výkonu. Až budete činky třímat v ruce a zrakem zavadíte o nápis ve stylu „MAKEJ“, v žilách vám začne proudit ještě více adrenalinu.

Smyslem činek s vlastním textem je motivovat. Díky nápisu budete mít pocit, že v ruce držíte závaží na činky, které bylo stvořeno pouze pro vás. A taky, že ano. Budete mít jistotu, že nikdo jiný nemá stejné. Ledaže by měl stejný vkus a nechal si na ně vygravírovat totožný nápis.

Kde originální činky seženete?

S nápadem na činky s vlastním textem přišla firma UCB Technometal. Prodává je v e-shopu MojeČinka.cz. Špičková gravírovací technologie umožňuje personalizovat kotouče všech běžných rozměrů (otvory 25, 30 a 50 mm) a na své si přijdou také zájemci o závaží s méně obvyklým vnějším průměrem (až do 60 cm). Ke kotoučům si lze objednat osy pro jednoručky i vzpěračskou tyč.

Líbí se vám? Jděte do nich a nezapomeňte nám napsat, jak se vám s nimi posiluje!

Napsat komentář