Nezařazené

5 důvodů, proč si koupit dres na basketbal u DDsport

Hrajete basketbal, účastníte se soutěží a zápasů? Ať už je váš tým na amatérské, nebo profesionální úrovní, potřebujete pohodlný dres, podle kterého vás každý na první pohled pozná. Doporučujeme vám dresy od DDsport. Zde máte pět důvodů, proč nakoupit právě u tohoto tradičního českého výrobce.

1. Pohodlnost nade vše

Při sportu je důležité cítit se pohodlně a dobře. Oblečení nesmí nikde plandat ani škrtit. V opačném případě by nebyla hra dostatečně kvalitní. Dresy na basketbal od DDsport jsou navrženy tak, aby odpovídaly i nejnáročnějším požadavkům každého basketbalisty.

2. Vlastní design

Pokud si nevyberete žádný dres z nabídky, nevadí. Basketbalové dresy si můžete nechat vyrobit na míru. Popíšete, jak by měly vypadat a tým šikovných grafiků se pak postará o design tak, aby vám vyhovoval. Dokonale se tak odlišíte od ostatních týmů.

3. Rychlé dodání

Když si něco objednáte, určitě se na to těšíte. DDsport na to myslí, a tak se snaží basketbalové trenýrky i dresy posílat co nejdříve. Navržení designu a výroba dresů na míru trvá maximálně tři nebo čtyři týdny, což je ve srovnání s jinými výrobci podstatně rychlejší.

4. Kdykoliv si můžete doobjednat další kus

Z každého týmu občas někdo odejde a nahradí ho jiný hráč. Jak vyřešit dresy? S DDsport je to jednoduché. Všechny vaše objednávky se archivují, a proto můžete snadno kdykoliv doobjednat další dres ve vašem designu. Doobjednání je možné již od jednoho kusu. Každý nově příchozí basketbalista tak může ihned dostat nový, dobře padnoucí dres a co nejdříve se tak začlenit do vašeho družstva.

5. Týmové oblečení

Členové týmu k sobě patří, i když zrovna nehrají basketbal. Dejte to okolí najevo! Objednejte si trička, mikiny nebo kšiltovky ve stejném designu jako máte dresy a buďte jako jeden tým nejen na hřišti, ale i kdekoliv jinde.

 

Napsat komentář

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat